O nas

O nas

Firma Produkcyjno Handlowa Magnat powstała w 1994 roku . Od momentu założenia do dnia dzisiejszego mocno zmieniła swoje oblicze, zwiększając portfolio, liczbę zatrudnionych pracowników oraz, z czego jesteśmy najbardziej dumni, ilość zagranicznych odbiorców. Nie byłoby to możliwe bez uczestnictwa w licznych, międzynarodowych targach słodyczy i żywności, w których bierzemy udział od ponad 15 lat.

Na terenie Polski dystrybucję czekoladek z logiem Magnat prowadzi odrębny podmiot: Mega Studio Sp. z o.o.

Gdzie jesteśmy

Znajdujemy się w malowniczej i atrakcyjnej okolicy- 20 km od „Miasta Krasnali”- Wrocławia, na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Bliskość autostrady A4 (4 km od zjazdu Kąty Wrocławskie) powoduje, że jest to idealne miejsce również pod względem logistycznym, co bardzo cenią sobie wszyscy nasi odbiorcy.

Nasze Słodkie Inspiracje

Naszym najbardziej znanym produktem są praliny z wiśnią w likierze. Ich ofertę uzupełniają praliny z innymi, równie atrakcyjnymi smakowo, nadzieniami. Proponujemy między innymi praliny z całym orzechem laskowym, z nadzieniem o smaku orzechowym, z karmelem z nutką słonego smaku, waniliowym oraz malinowym i wiśniowym w połączeniu z kremem czekoladowym.

Wszystkie nasze czekoladki są ręcznie pakowane, przygotowywane z pasją i wielkim zaangażowaniem, bogactwo smaków pralin, jak i różnorodność form i designu powoduje, że każdy z miłośników słodkości znajdzie nie tylko coś dla siebie. Nasza słodka oferta to skarbnica pomysłów na prezent dla bliskiej sercu osoby lub też niezobowiązujący, acz sympatyczny upominek.

Na bazie naszych doświadczeń, udostępniając potencjał technologiczny dostawców, oferujemy wszystkim zainteresowanym możliwość przygotowania produktu według własnej koncepcji tj. marki własnej czy tez upominku reklamowego.

Dowodem na słuszność przyjętej filozofii jest nasza prawie dwudziestopięcioletnia obecność na rynku krajowym oraz nieustannie rosnący eksport. Praliny z logo Magnat trafiają na wszystkie kontynenty i są znane w prawie 40 krajach na świecie.